Nieuws

‘de jonge voetballers pakken het serieus aan’

Welke spelers, trainers en vrijwilligers kwamen er in het nieuws? Wat gebeurt er achter de schermen en hoe vergaat het oud SVO-ers? S.V. Oostburg is onderwerp van gesprek. Hier een overzicht van de belangrijkste en leukste berichten van de afgelopen tijd:

Henk Houwaart: “Lekker ploegje hoor”
Trainer Henk Houwaart was te gast op het Velterspark om training te geven aan de JO15. Barry van der Hooft van de  PZC, kwam naar Oostburg en sprak met Henk over zijn carrière en hoe hij geniet van het trainersvak. Ook de training kwam hierin aan bod. “Ik heb een schemaatje gemaakt voor vanavond. Silvan doet de warming-up, daarna gaan we lekker afwerken en partijen spelen” De jonge voetballers pakken het serieus aan. Lees het artikel terug op pzc.nl of via Blendle 

Timo blijft S.V. Oostburg trouw
In de voetbaleditie van Rondje West keek Timo Bertens met Fred Rabout vooruit op het komende seizoen en hoe hij nu aan zijn tweede seizoen in het eerste begint onder Danny Magito. Ook keken ze terug op hoe hij begon bij de F’jes van Oostburg en kwam zijn uitstapje naar Cercle Brugge aan bod. En wat betreft het komende seizoen? Daar heeft hij alle vertrouwen in.

Liam O’Shea praat over zijn roots
In de amateurvoetbal bijlage van de PZC praatte Liam in de rubriek ‘over de grens’ over zijn Ierse roots en hoe het voetbal daar word beleeft. Lees het stukje terug via blendle