Nieuws

Sylvan Dingemanse, lid in de Orde van Oranje Nassau

Het was vanmiddag een grote verrassing voor Sylvan Dingemanse. Tijdens de oefenwedstrijd van de C-junioren werd hij om 15u00 de kantine binnengeroepen die bezet was door zijn familie, kennissen, belangstellenden en andere genodigden. Ze kwamen voor hem.

En niet zomaar toevallig… Onder de aanwezigen was ook burgemeester Cammaert en toen werd het al snel duidelijk dat er meer aan de hand was dan een feestje. Na een mooie toespraak door de burgemeester werd aan Sylvan de ere speld uitgereikt van ‘lid in de orde van Oranje Nassau’ . Zijn grote verdiensten in de afgelopen jaren in ‘voetballend West Zeeuws-Vlaanderen’ werpt zijn vruchten af en naast zijn reguliere werk staat hij avond na avond op de velden om de jeugd te stimuleren, beter te maken, maar ook normen en waarden aan te leren. Zijn grote verdiensten hebben de koning bereikt en zodoende werd tot grote verrassing van Sylvan de speld uitgereikt en opgespeld. Een prachtig gebaar en cadeau voor een geweldige sportman.

Tags