Info Junioren Pupillen

Competitieindeling jeugdteams Seizoen 2018/2019

De K.N.V.B. heeft vandaag de teamindelingen bekend gemaakt voor de start van het nieuwe seizoen 2018/2019. Hieronder een opsomming per team bij de junioren en pupillen.

ST Oostburg / IJzendijke JO19-1 is ingedeeld bij:

‘s Heer Arendskerke JO19-1
de Meeuwen JO19-1
Luctor Heinkenszand JO19-1
METO JO19-1
Odio JO19-1
HPC’16 JO19-1
ST Steen/Koewacht JO19-1
Tholense Boys JO19-1
Wik’57 JO19-1
Yerseke JO19-1

ST Oostburg / IJzendijke JO17-1 is ingedeeld bij:

Arnemuiden JO17-1
FC Axel JO17-1
FC Dauwendaele JO17-1
Goes JO17-1
ST HHVC JO17-1
Kloetinge JO17-2
Luctor Heinkenszand JO17-2
ST Steen/ Koewacht JO17-1
Terneuzense Boys JO17-1

ST Oostburg / IJzendijke JO17-2 is ingedeeld bij:

Arnemuiden JO17-2
GPC JO17-2
Hansweertse Boys JO17-1
ST Hoedekenskerke/Kwadendamme/Apollo JO17-1
MZC’11 JO17-3
RCS JO17-3
Terneuzen JO17-3
Walcheren JO17-3
Zeelandia Middelburg JO17-4

ST Oostburg / IJzendijke JO15-1 is ingedeeld bij:

Arnemuiden JO15-1
FC Axel JO15-1
FC Dauwendeale JO15-1
Kloetinge JO15-2
Luctor Heinkenszand JO15-1
MZC’11 JO15-1
RCS JO15-1
VC Vlissingen JO15-1
Walcheren JO15-1
Zeelandia Middelburg JO15-1

ST Oostburg / IJzendijke JO15-2 is ingedeeld bij:

ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1
DWO’15 JO15-1
FC Axel JO15-2
Kapelle JO15-2
Koewacht JO15-1
Luctor Heinkenszand JO15-2
ST Aardenburg/Sluis JO15-2
Sluis JO15-3G
Wemeldinge JO15-1

ST Oostburg / IJzendijke JO13-1 is ingedeeld bij:

FC Axel JO13-2
ST Groede/Cadzand JO13-1
ST Aardenburg/Sluis JO13-1
Terneuzen JO13-2
Terneuzense Boys JO13-2

Oostburg JO12-1 is ingedeeld bij:

Goes JO12-1
HVV’24 JO12-1
JVOZ JO12-1
Kloetinge JO12-1
Terneuzen JO12-1

Oostburg JO12-2 is ingedeeld bij:

Breskens JO12-1
Hontenisse JO12-2
Oostburg JO12-3
Schoondijke JO12-1
Sluis JO12-1
Terneuzen JO12-1
Terneuzense Boys JO12-1
Vogelwaarde JO12-1

Oostburg JO12-3 is ingedeeld bij:

Breskens JO12-1
Hontenisse JO12-2
Oostburg JO12-2
Schoondijke JO12-1
Sluis JO12-1
Terneuzen JO12-1
Terneuzense Boys JO12-1
Vogelwaarde JO12-1

Oostburg JO11-1 is ingedeeld bij;

Arnemuiden JO11-1
HVV’24 JO11-1
Luctor Heinkenszand JO11-1
RCS JO11-1
Terneuzense Boys JO11-2G
VC Vlissingen JO11-1
Zeelandia Middelburg JO11-2

Oostburg JO10-1 is ingedeeld bij:

Arnemuiden JO10-1M
Breskens JO10-1
Corn Boys JO10-1
FC Axel JO10-2
Goes JO10-2
Graauw JO10-1G
Hansweertse Boys JO10-1
ST Oostkapelle/Domburg JO10-1G
RCS JO10-2
Zeelandia Middelburg JO10-2

Oostburg JO9-1 is ingedeeld bij:

FC Dauwendaele JO9-1
Kloetinge JO9-2
MZC’11 JO9-2
RCS JO9-2
Steen JO9-1
Terneuzense Boys JO9-1
Walcheren JO9-1
Zeelandia Middelburg JO9-2

Oostburg JO8-1 is ingedeeld bij:

Aardenburg JO8-1
Biervliet JO8-1G
Breskens JO8-1
Breskens JO8-2
ST Groede / Cadzand JO8-1
Schoondijke JO8-1
Sluis JO8-1
Sluiskil JO8-1G
Steen JO8-1G
Terneuzense Boys JO8-3
Vogelwaarde JO8-1