Activiteitennieuws

Dit jaar helaas geen kerstzaalvoetbaltoernooi in De Eenhoorn

photo by pascal swier on unsplash

Ieder jaar vindt in de kerstvakantie het kerstzaalvoetbaltoernooi in sportcomplex de Eenhoorn plaats. Overdag speelt de jeugd onderlinge partijtjes incl. onze samenwerkingspartner IJzendijke (en soms zijn er ook nog een andere vereniging te gast) en in de avond betreden ‘de talenten’ van senioren, ouders, vrijwilligers en andere de zaal. Sinds laatste jaren wordt er dan afgesloten met een gezellige borrel in de kantine met ook een prijsuitreiking.

Dit jaar 2020 is besloten i.v.m. de huidige corona-maatregelen het toernooi geen doorgang te laten vinden. We hopen volgend jaar weer op een mooie editie.

Om nog eens terug te kijken zie hieronder foto’s van de editie van vorig jaar.

Het bestuur van S.V. Oostburg

Categorieën

Archief

- advertentie -