Activiteitennieuws

Stem op S.V. Oostburg bij de Club van het jaar verkiezing 2021

Beste leden, vrijwilligers, supporters en één ieder die de vereniging een warm hart toedraagt,

De jaarlijkse Club van het jaar verkiezing is weer van start gegaan en er kan vanaf nu op S.V. Oostburg worden gestemd via https://www.clubvanhetjaar.nl/s.v.-oostburg

Er zijn minimaal 50 stemmen nodig om kans te maken op de titel in de gemeente Sluis en in de provincie Zeeland. Nu is het tijd om zoveel mogelijk stemmen binnen te halen. Het bestuur van S.V. Oostburg is trots op haar leden en jullie verdienen de waardering en erkenning voor alle tijd die jullie in de club steken. Laat zien wat voor een geweldige club S.V. Oostburg is en welke veerkracht jullie hebben getoond.

Categorieën

Archief

- advertentie -