Info

23 Februari 2019: de 6e S.V.O. Voetbalquiz! Geef je nu op!

voetbalquiz

Zaterdag 23 Februari is het tijd voor de 6e editie van de S.V. Oostburg Voetbalquiz. Met reeds 22 inschrijvingen lopen de aanmeldingen storm. Het magische getal is 30 dus, wil je nog meedoen, geef je dan nu op! Er is verteld door de organisatie dat de 2e prijs maar liefst 2 kaartjes zijn voor Willem II – Ajax! Dat belooft dus wat voor de hoofdprijs!

Na enkele jaren van rust werd de voetbalquiz vorig jaar weer opgepakt. De winst ging in 2018 naar Eric Verlinde en Niels Verduijn voor Ruben Deij en Nick van Belois. Vorig jaar streden 16 teams om de felbegeerde titel.

Er wordt gespeeld in teams van twee deelnemers. De quiz begint om 20.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per team.

Wil je meedoen, geef je op via een mailtje naar melsdevos@hotmail.com en vermeld daarin de namen van de deelnemers en de teamnaam!

Tot 23 februari!!

Categorieën

Archief

- advertentie -