Info

Coronamaatregelen vanaf 13 november 2021

S.V. Oostburg

Iedereen is welkom op ons Sportpark het Velterspark. We hebben te maken met regels, richtlijnen en nu maatregelen omtrent Corona. Naar aanleiding van de aangescherpte maatregelen in de strijd tegen Corona, die gelden vanaf zaterdag 13 november 18.00 uur, willen we u graag informeren hoe we hier binnen onze vereniging mee omgaan.

Vinden we dit leuk? NEE
Willen we zo snel mogelijk van Corona af? JA!

Een ieder zal bekend zijn met de maatregelen van de overheid. We zullen samen ons beste beentje voor dienen te zetten. We vragen een ieder begrip en medewerking.

De belangrijkste maatregelen hieronder even op een rijtje:

De belangrijkste basisregels blijven van kracht, waaronder het dringende advies om voor en na het sporten 1,5 meter afstand van anderen te houden;
Daar waar geen CTB-plicht geldt, is het houden van 1,5 meter afstand verplicht voor iedereen vanaf 13 jaar en ouder;
Publiek bij trainingen en wedstrijden is niet toegestaan;
De accomodatie na afloop van training of wedstrijd zo spoedig mogelijk verlaten;
Kantines zijn gelijkgesteld aan de “gewone” horeca. Dat betekent dat onze kantine om 20.00 uur gesloten dient te worden. Onze kantine zal open zijn, op zaterdag en zondag indien er wedstrijden, volgens de regels van de horeca; Hou het bezoek zo kort mogelijk;
De vrijdagavond en alle overige avonden door de week, zal de kantine gesloten blijven;
Bij het betreden van de kantine, toilet en terras is een Corona Toegangsbewijs (CTB) verplicht vanaf 18 jaar;
Bij het betreden van kleedkamers is een Corona Toegangsbewijs (CTB) verplicht vanaf 18 jaar; Als men de kleedlokalen wilt betreden, dient de begeleider/trainer zich te melden bij ingang kantine op wedstrijddagen;
Placering in kantines en het terras is verplicht; Er is een beperkt aantal zitplaatsen in de kantine en op terras. Indien allen bezet zijn, is er geen toegang meer mogelijk;
De CTB-verplichting geldt niet voor sporters op buitenlocaties en ook niet voor personen op of in de sportaccommodatie die beroeps- of bedrijfsmatig werkzaamheden verrichten. Dat laatste betreft o.a. onderhoud professionals, trainers/coaches (ook van de uitclubs), vrijwilligers, etc.;
Strikt noodzakelijke “rijouders” van uitspelende teams zijn zogenaamd functioneel. Zij hoeven daarom geen CTB te laten zien. Echter bij het betreden van de kantine wel;
Praktisch willen we het volgende nog kenbaar maken. Wij adviseren om spelers, als zij geen CTB kunnen tonen, om in wedstrijdkleding naar het veld te komen.

Wedstrijdbesprekingen met het complete elftal, dus inclusief eventuele spelers zonder CTB, zullen in de open lucht moeten plaatsvinden!

Vrijwilligers van onze vereniging zullen controleren en handhaven op de maatregelen. Wij vragen u vriendelijk alle medewerking te verlenen. Wij vertrouwen erop dat een ieder zijn verantwoordelijkheid neemt ten aanzien van deze maatregelen en dat we samen weer een stap kunnen zetten.

Samen stoppen we corona en kunnen we lekker blijven voetballen.

Meer informatie op https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/coronavirus-covid-19/cultuur-uitgaan-en-sport/sport en https://nocnsf.nl/wat-doet-nocnsf/sport-en-maatschappij/coronavirus-sportactiviteiten-in-nederland

Categorieën

Archief

- advertentie -