Info

Trainingen JO7 t/m JO11 vanaf 11 mei weer hervat

S.V. Oostburg

In samenspraak met het bestuur van V.V. IJzendijke heeft het bestuur van S.V. Oostburg besloten om de trainingen voor de teams JO7 t/m JO11 vanaf 11 mei weer te starten. Na twee weken trainen wordt geëvalueerd hoe dit verlopen is en een besluit genomen of de trainingen voor de teams vanaf JO13 ook hervat kunnen worden.

Om de trainingen doorgang te laten vinden is het belangrijk dat spelers, ouders van spelers en trainers zich strikt houden aan het protocol zoals dat geformuleerd is door het NOC NSF. Hierop zal ook gehandhaafd worden.

Verdere details zullen in de diverse team groepapps met de ouders gecommuniceerd worden. Via onderstaande links kunt u meer informatie downloaden.

Informatie voor ouders en verzorgers
Informatie voor sporters
Informatie voor trainers, begeleiders en vrijwilligers

Sport bewust, houd je aan de spelregels, zo hebben we samen sportplezier.

Met sportieve groet,

Het bestuur
S.V. Oostburg

Categorieën

Archief

- advertentie -