Sponsornieuws

Teamcenter Zeeland nieuwe kledingpartner; webshop nu online

jako_teamcenterzeeland_svoostburg

Veel vernieuwing bij de vereniging de afgelopen periode. Nadat er een nieuwe overeenkomst is gesloten met de leveranciers voor de kantine enige tijd geleden, is er op het gebied van kleding ook het nodige veranderd. De vereniging is verheugd te melden dat Teamcenter Zeeland met ingang van dit seizoen de nieuwe kledingpartner is. De bijbehorende webshop is nu online!

Uitgebreid

De S.V. Oostburg webshop, met een uitgebreide collectie, is nu te bezoeken via onderstaande link. Of op deze site via de link ‘kleding bestellen’ in het menu. De switch naar Teamcenter Zeeland houd tevens in dat, na jaren, ook de overstap gemaakt word naar het nieuwe kledingmerk JAKO.

Bezoek de webshop

Categorieën

Archief

- advertentie -