De opzet van de Pluym Cup is een halve competitie, waarbij de elf ploegen zijn opgesplitst in een Oostelijk en Westelijk deel. De eerste groep bestaat uit Clinge, Hontenisse, Hulsterloo, Koewacht en RIA W., terwijl Biervliet, Breskens, Groede, IJzendijke, Oostburg en Sluis in de andere groep zijn ingedeeld. Voor alle elf teams geldt een startpremie. Op de beide groepswinnaars ligt een geldbedrag te wachten, evenals voor de ploeg die tijdens de nieuwe competitie de meeste doelpunten produceert. De nummers één van beide poules spelen een finalewedstrijd op neutraal terrein. De nummers twee spelen daar de ‘troostfinale’. Voor deze nummers één tot en met vier is een premie beschikbaar, die kan oplopen tot duizend euro. (Bron PZC.nl)
Uitslagen in poule west:
Sluis - Breskens | 1-3
Breskens - Oostburg | 3-2
IJzendijke - Biervliet | AFG
Biervliet - Breskens | 2-7
Sluis - Oostburg | 5-3
IJzendijke - Groede | 3-3
Stand (per Januari) in poule west:
1. Breskens | 3-9
Sluis | 2-3
Groede | 1-1
IJzendijke | 1-1
Oostburg | 2-0
Biervliet | 1-0

PC | Oostburg – Groede

PC | Oostburg – Biervliet