Junioren Pupillen Senioren

indelingen en speeldata districtsbeker bekend voor seizoen 2018/2019

Vandaag zijn de bekerindelingen en speeldata bekend gemaakt voor zowel jeugd als senioren. Hieronder een overzicht

Eerste elftal blijft in de regio

De indeling voor S.V. Oostburg 1 is enigszins opvallend te noemen gezien de ‘transfers’ van dit seizoen. Trainer David Almekinders komt zijn vorige ploeg Cadzand tegen en ook Ruben van der Meulen heeft een weerzien met zijn vorige team Philippine. Sluis maakt de poule compleet.

Zondag 2 September 14:30 | Sluis 1 – S.V. Oostburg 1
Zaterdag 8 September 17:00 | S.V. Oostburg 1 – Cadzand 1
Zondag 16 September 14:30 | Philippine 1 – S.V. Oostburg 1

JO19-1

Zaterdag 1 September 13:00 | Oostburg/IJzendijke JO19-1 – Luctor Heinkenszand JO19-1
Zaterdag 8 September 12:45 | WIK ’57 JO19-1 – Oostburg/IJzendijke JO19-1
Zaterdag 15 September 13:00 | Oostburg/IJzendijke JO19-1 – De Meeuwen JO19-1

JO17-1

Zaterdag 1 September 12:45 | Oostburg/IJzendijke JO17-1 – Goes JO17-1
Zaterdag 8 September 13:00 | Axel JO17-1 – Oostburg/IJzendijke JO17-1
Zaterdag 15 September 12:45 | Oostburg/IJzendijke JO17-1 – Walcheren JO17-1

JO17-2

Zaterdag 1 September 11:15 | Oostburg/IJzendijke JO17-2 – Clinge/HVV JO17-2
Zaterdag 8 September 11:15 | Hansweerste Boys JO17-1 – Oostburg/Ijzendijke JO17-2
Zaterdag 15 September 11:15 | Oostburg/Ijzendijke JO17-2 = Kapelle JO17-2

JO15-1

Zaterdag 1 September 11:15 | Oostburg/IJzendijke JO15-1 – Terneuzense Boys JO15-1
Zaterdag 8 September 11:15 | Axel JO15-1 – Oostburg/IJzendijke JO15-1
Zaterdag 15 September 13:00 | Moc’17 JO15-2 – Oostburg/IJzendijke JO15-1

JO15-2

Zaterdag 1 September 10:00 | Oostburg/IJzendijke JO15-2 – Jong Ambon JO15-2G
Zaterdag 8 September 11:00 | Dauwendaele JO15-2 – Oostburg/IJzendijke JO15-2
Zaterdag 15 September 10:00 | Oostburg/IJzendijke JO15-2 – ‘s Heer Arendskerke JO15-1

JO13-1

Zaterdag 1 September 10:00 | Patrijzen JO13-1 – Oostburg/IJzendijke JO13-1
Zaterdag 8 September 11:15 | Oostburg/IJzendijke JO13-1 – Dauwendaele JO13-2
Zaterdag 15 September 10:30 | Biervliet/Hoofdplaat JO13-1 – Oostburg/IJzendijke JO13-1

JO12-1

Zaterdag 1 September 09:30 | HVV’24 JO12-1 – Oostburg JO12-1
Zaterdag 8 September 11:15 | Oostburg JO12-1 – Terneuzen JO12-1

JO12-2

Zaterdag 1 September 09:45 | Oostburg JO12-2 – Wemeldinge JO12-1
Zaterdag 8 September 08:45 | Kloetinge JO12-2 – Oostburg JO12-2

JO12-3

Zaterdag 1 September 10:15 | Hontenisse JO12-2 – Oostburg JO12-3
Zaterdag 8 September 11:15 | Oostburg JO12-3 – Zeelandia Middelburg JO12-3G
Zaterdag 15 September 09:30 | Apollo’69 JO12-1G – Oostburg JO12-3

JO11-1

Zaterdag 1 September 10:00 | Axel JO11-1 – Oostburg JO11-1
Zaterdag 8 September 09:45 | Oostburg JO11-1 – Terneuzense Boys JO11-2G

JO10-1

Zaterdag 1 September 11:20 | Oostburg JO10-1 – Aardenburg JO10-1G
Zaterdag 15 September 10:00 | Sluiskil JO10-1G – Oostburg JO10-1

JO9-1

Zaterdag 1 September 10:00 | Steen JO9-1 – Oostburg JO9-1
Zaterdag 8 September 10:00 |  Oostburg JO9-1 – Terneuzense Boys JO9-1

JO8-1

Zaterdag 1 September 10:00 | Oostburg JO8-1 – SJO/HPC’16 JO8-2G
Zaterdag 8 September 09:30 | Schoondijke JO8-1 – Oostburg JO8-1
Zaterdag 15 September 09:30 | Groede/Cadzand JO8-1 – Oostburg JO8-1

 

Meer info en updates via de voetbal.nl app